DReAM Garden w Centrum Krakowa - 15% taniej Pokoje i Apartamenty w Krakowie

Dream Garden Kraków

Dream Garden Kraków

Dream Garden

na styku sztuki i nauki

DReAM Garden usytuowany jest w ponad 100-letniej, odrestaurowanej, narożnej kamienicy, która została wzniesiona w 1889 roku w stylu historyzmu, według projektu Karola Knausa. Budynek został wpisany do wojewódzkiej i gminnej ewidencji obiektów zabytkowych w 1968 roku. Kamienica jest zlokalizowana w sąsiedztwie znanych krakowskich teatrów, zabytkowych gmachów uczelni, a także licznych kawiarni i restauracji. Spacer do Rynku Głównego, czy Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego zajmuje zaledwie 5 minut.

 

 


hotel

bezpłatne Wi-Fi 

hotel

klimatyzacja

hotel

telewizja

hotel

bliskość teatrów i muzeów

hotel

5 min od Rynku Krakowskiego

hotel

zestaw do parzenia kawy i herbaty


 

Pokoje w DReAM Garden Kraków

Oferujemy Państwu 30 komfortowo wyposażonych pokoi, urządzonych w stylu klasycznym. Każdy pokój posiada łazienkę, a część dodatkowo antresolę. Dzięki lokalizacji w zabytkowej, 100-letniej kamienicy i klasycznemu wystrojowi poczują się Państwo jak przeniesieni w czasie do starodawnego Krakowa. Okna pokoi wychodzą na urokliwą, spokojną ulicę lub na wewnętrzny dziedziniec. Obiekt dedykowany w szczególności młodym turystom.

Content Blocks

Pokoje CLASSIC
z 1 łóżkiem

Jednoosobowe pokoje o powierzchni ok 14 m2, z jednym pojedynczym łóżkiem (single), oraz łazienką. Pokoje z widokiem na urokliwą, spokojną ulicę.

W standardowym wyposażeniu znajduje się: TV, telefon, chłodziarka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarka do włosów.

Pokoje CLASSIC
z 2 łóżkami

Dwuosobowe pokoje o powierzchni ok 18 m2, z jednym łóżkiem podwójnym (double) lub dwoma pojedynczymi (twin) oraz łazienką. Pokoje z widokiem na urokliwą, spokojną ulicę lub na wewnętrzny dziedziniec.

W standardowym wyposażeniu znajduje się: TV, telefon, chłodziarka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarka do włosów.

Kulinaria

DReAM Garden nie oferuje śniadań, ale zaprasza na smaczne śniadania do DReAM Boutique. Nieopodal obiektu zlokalizowane są liczne bary, winiarnie i restauracje, gdzie mogą zaspokoić głód oraz pragnienie nawet najbardziej wymagających Gości.

Okolica

W niedalekiej odległości znajdują się Teatr Bagatela, oraz Teatr Groteska, a także jeden z największych oddziałów Muzeum Narodowego w Krakowie, w którym obejrzą Państwo m.in. słynną Damę z gronostajem Leonarda da Vinci. Nieopodal, w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego organizowane są wydarzenia kulturalne oraz naukowe.

Kraków miasto atrakcyjne

Co warto zobaczyć?

Lokalizacja


Skontaktuj się z nami: DReAM Garden

Oświadczenie