DReAM Boutique Residence | 15% taniej Pokoje i Apartamenty w Krakowie

DReAM Boutique Residence

DReAM Boutique Residence

DReAM Boutique Residence

DReAM Boutique Residence

DReAM Boutique Residence

DReAM Boutique Residence

między Starym Miastem, a klimatycznym Kazimierzem

Zapraszamy Państwa, do nowoczesnego obiektu DReAM Boutique Residence zlokalizowanego w zabytkowej, ponad 100-letniej kamienicy przy ul. Bogusławskiego 8, w samym sercu Królewskiego Miasta Krakowa. Kamienica została wzniesiona w 1911 roku według projektu Karola Szpondrowskiego. Ze względu na walory architektoniczne, urbanistyczne i kulturowe znajduje się w wojewódzkiej i gminnej ewidencji obiektów zabytkowych. Obiekt położony jest na granicy dwóch światów: tętniącego życiem kulturalnym i turystycznym Starego Miasta, oraz klimatycznej, żydowskiej dzielnicy Kazimierz, gdzie historia miesza się z kulinarnym wachlarzem smaków.

 

 


hotel

bezpłatne Wi-Fi 

hotel

klimatyzacja

hotel

telewizja satelitarna

hotel

sauna

hotel

doskonała lokalizacja

hotel

śniadania w formie bufetu


 

DReAM Boutique Residence

Oferujemy naszym Gościom 55 komfortowo wyposażonych, eleganckich, urządzonych w klasycznym stylu pokoi, w których każdy poczuje się jak w domu. Każdy z pokoi posiada łazienkę z prysznicem lub wanną. Okna pokoi wychodzą na spokojną ulicę lub na wewnętrzny dziedziniec. W budynku mieści się restauracja, oraz drink bar. Dla poprawy komfortu Gości w naszej zabytkowej kamienicy została zamontowana winda. Obiekt dysponuje udogodnieniami dla najmłodszych Gości w postaci łóżeczek niemowlęcych, krzesełek do karmienia.

Content Blocks

Pokoje typu CLASSIC
z 1 lub 2 łóżkami

Dwuosobowe pokoje o powierzchni od 16 m2 do 18 m2, z jednym łóżkiem podwójnym (double) lub dwoma pojedynczymi (twin). W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem lub wanną. Pokoje z widokiem na wewnętrzny dziedziniec, zlokalizowane są na półpiętrach budynku.

W standardowym wyposażeniu znajduje się: TV, telefon, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarka do włosów.

Pokoje typu PREMIUM
z 1 lub 2 łóżkami

Dwuosobowe pokoje o powierzchni około 19 m2, z jednym łóżkiem podwójnym (double) lub dwoma pojedynczymi (twin). W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem lub wanną. Pokoje z widokiem na spokojną ulicę, zlokalizowane są na głównych piętrach budynku.

W standardowym wyposażeniu znajduje się: TV, telefon, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarka do włosów.

Pokoje typu FAMILY

Dwa pomieszczenia połączone wewnętrznymi drzwiami, o całkowitej powierzchni około 40 m2 - idealne dla rodzin z dziećmi lub grupy przyjaciół. W jednym z pokoi znajduje się łóżko podwójne (DBL), natomiast w drugim dwa łóżka pojedyncze (TWIN). Każdy z dwóch pokoi posiada oddzielną łazienkę z prysznicem lub wanną. Pokoje z widokiem na spokojną ulicę, zlokalizowane na głównych piętrach budynku.

W standardowym wyposażeniu znajduje się: TV, telefon, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarka do włosów.

Kulinaria

DReAM Boutique Residence zaprasza na smaczne śniadania, które zaspokoją gust i potrzeby każdego konesera kuchni. Do dyspozycji Gości pozostaje klimatyczny bar, oraz zaciszna restauracja, w których na Państwa życzenie możemy zorganizować małe spotkanie biznesowe, kameralną imprezę rodzinną lub inne przyjęcie okolicznościowe.

Relaks

Po ciężkim dniu każdy z naszych Gości może odpocząć w nowoczesnej, przestronnej saunie, oraz skorzystać ze strefy relaksu. Ponadto DReAM Boutique Residence pomaga w organizacji wycieczek, a nasi pracownicy chętnie doradzą w wyborze atrakcji dostępnych aktualnie w Krakowie i okolicach.

Kraków miasto atrakcyjne

Co warto zobaczyć?

Lokalizacja


Skontaktuj się z nami: DReAM Boutique Residence

Oświadczenie